پلیمر ما
درباره ما

درباره ما

مجموعه "پلیمر ما" با تکیه بر تجربه، تخصص و دانش  اعضای تیم خود در صنعت پلیمر به منظور تکمیل ظرفیت های خالی موجود در صنعت پلیمر کشور تاسیس گردیده است.

مهم ترین خدمات "پلیمر ما": 

  • فروشگاه و نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت پلیمر با امکان مقایسه و بررسی (در حال طراحی)
  • ارائه اطلاعات جامع فنی پلیمری مانند آزمون ها، روش های شکل دهی و تولید و ...
  • آموزش مدیران کنترل کیفیت و کارکنان آزمایشگاه های پلیمری و واحد های تولیدی
  • مشاوره راه اندازی واحد تولیدی، آزمایشگاه ها، خرید تجهیزات و دستگاه های پلیمری
  • برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز صنعت و مشتریان به صورت تئوری و عملی
  • مشاوره مهندسی معکوس و تعیین ماهیت قطعات پلیمری
  • ترجمه و در اختیار قرار دادن به روز ترین مقالات پلیمری
  • انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی

فعالان، تولید کنندگان، تامین کنندگان، محققان و سایر دست اندرکاران صنعت پلیمر و مهندسی پلیمر همواره جای خالی مجموعه ای که بتواند پاسخ گوی نیاز های فنی آن ها در قالب یک مجموعه کامل باشد را احساس میکردند، "پلیمر ما" علاوه بر در اختیار قرار دادن داده ها و اطلاعات جامع مورد نیاز اکثر این افراد در بخش مواد اولیه و تحلیل آن ها، تکنولوژی های شکل دهی پلیمر ها و جزییات آن ها، معرفی تجهیزات خط تولید، دستگاه های تست و آزمون پلیمری، محصولات پلیمری و روش های تولید آنها و ... در بخش فروشگاه تخصصی تجهیزات پلیمر خود به همکاری با تولید کنندگان تجهیزات وابسته صنعت پلیمر می پردازد.

در بخش فروشگاه، تولیدکنندگان و تامین کنندگان با تجربه و نوپا می توانند  دستگاه ها و تجهیزات خود را با مشخصات کامل آن ها در معرض دید مصرف کنندگان و خریداران قرار داده و ویژگی های مهم آن ها را در مقایسه با رقبای خود مطرح کنند. 

از دیگر خدمات مهم مجموعه پلیمر ما، آموزش مدیران کنترل کیفیت وکارکنان آزمایشگاه ها، برگزاری دوره های آموزشی مختلف پلیمری با همکاری موسسات، آزمایشگاه ها و دانشگاه های معتبر کشور در سرفصل های مورد نظر شما و مورد نیاز صنعت می باشد.

پلیمر ما با تجربه خود  به راه اندازی آزمایشگاه های پلیمر و واحد های کنترل کیفیت می پردازد و در زمینه مشاوره خرید تجهیزات، نحوه انجام تست ها، تحلیل آزمون ها و راه اندازی واحد های تولیدی شمارا یاری خواهد داد. 

همچنین در سایت پلیمر ما می توانید به روز ترین مقالات دنیا در صنعت پلیمر را مشاهده کرده و در صورت نیاز ترجمه آن ها را خریداری و دریافت نمایید. 

پلیمر ما خدماتی دیگری مانند انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی مورد نظر شما، مشاوره در مهندسی معکوس و تولید قطعات وارداتی، مشاوره در تعیین ماهیت محصولات پلیمری و مشاوره در تهیه مشخصات فنی کالاهای وارداتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

پلیمر ما، همه چیز در رابطه با پلیمرها